پل شیشه ای در چین

 پل شیشه ای ژانگجیاجی طولانی ترین پل شیشه ای در جهان

 پل شیشه ای ژانگجیاجی

یکی از جاذبه های جدید کشور چین که قرار است توسط شرکت معماری به نام هیم دوتان ساخته شود  پل شیشه ای شفافی است که در استان "هونان" ساخته شده دو صخره کوهستانی را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین نوعی طناب فنردار برای علاقه مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می گیرد که مرتفع ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین خواهد بود.

شاهرخ گشت جهان برگزار کننده تور چین شما را به بازدید از این پل شگفت انگیز دعوت می کند.

 پل شیشه ای ژانگجیاجی چین

این پل با ایمنی بیشتری ساخته شده و در هنگام افتتاح اولیه یک ماشین سنگین شاسی بلند از روی آن عبور کرد و تعدادی داوطلب تلاش کردند با پتک استحکام شیشه های کف پل را بیازمایند و هیچ صدمه ای به پل وارد نشد. پل ژانگجیاجی جدیدترین و شگفت‌انگیزترین گذرگاه شیشه‌ای است که در طی چند سال اخیر در چین ساخته شده است. پل شیشه‌ای ژانگجیاجی طوری طراحی شده که تا حد ممکن نامرئی باشد؛ پل سفیدی که در ابرها محو می‌شود.

 پل شیشه ای چین

این پل، بلندترین و طولانی ترین پلی است که کف آن شیشه ای ‏است. طول آن ۴۳۰ متر است که بین دو قله کشیده شده است، عرض آن نیز شش متر است و از ۹۹ پنل شیشه ای ساخته شده ‏است وفاصله آن تا زمین نیز ۳۰۰ متر می باشد بنابراین وقتی به روی آن راه می روید می توانید احساس کنید که در آسمان ‏مشغول به راه رفتن هستید.

 پل شیشه ای ژانگجیاجی

‏ ‏اگر به بلندی علاقه مند هستید و دنبال هیجان می گردید نباید آن ‏را از دست بدهید. ‏‏در بهترین حالت فقط روزی ۸۰۰۰ نفر اجازه دارند تا از روی  پل شیشه ای رد شوند و بهتر است تا هربار فقط ۶۰۰ نفر روی این پل ‏باشند هرچند این پل ظرفیت ۸۰۰ نفر را نیز دارد. ‏ احتمال می رود که این پل شیشه ای بدترین وسیله تفریح درجهان نام بگیرد، هرچند کارگران آن آموزش های ویژه دیده اند تا به کسانی که مایل به عبور از این پل هستند، خدمت رسانی کنند.

 

موارد مرتبط

محتوای بیشتر در این بخش: « راهنمای سفر به چین

راه های ارتباطی با شاهرخ گشت

  • سعادت آباد بین میدان سرو و شهرداری پلاک 48 ط 3 واحد 6
  • 71023 - 021
  • 22122290 - 021
  • 88171719 - 021
  • 02122122280
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • کانال تلگرام شاهرخ گشت shahrokhgasht@
Top

پشتیبانی